TYSD Genel Merkez ve 131 Şubemiz Kıbrıs Barış Harekatı’nın 48. Yıl Dönümünde Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Anmaktadır
Kıbrıs Barış Harekatı’nın 48’inci yıl dönümünde Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anıyoruz.
20.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri 96. Kuruluş Yılı Yemeğimize Davet Etmektedir
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZ “19 ŞUBAT 2024” PAZARTESİ GÜNÜ 96. KURULUŞ YILINI GENEL MERKEZİMİZ, 130 ŞUBEMİZ, ÜYELERİMİZ , BAĞIŞCILARIMIZ , DOSTLARIMIZ ve ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİRLİKTE ÇOŞKUYLA KUTLAYACAKTIR. İSTANBUL’da HİZMET VEREN;
ATAKULE’den TYSD’nin 92. Yılı’nı kutluyoruz…
CUMHURİYET’imizin Başkenti Ankara’mızın simgesi ATAKULE’den “ TYSD’nin 92. YILI’nı “ kutluyoruz… Ülkemizin her yerinde BİRİLERİ VAR… 133 Şubemiz , arkadaşlarımız, dostlarımız ve öğrencilerimiz var…
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri Bahar Sergimize Davet Etmektedir
11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA günü Saat 9.30 dan itibaren Genel Merkez binamızda gerçekleştireceğimiz BAHAR SERGİMİZE, alışveriş yapmaya, hasret gidermeye, hoş sohbete, el emeği göz nuru el işlerimizi görmeye, ev yapımı