Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfından Derneğimize Onur Belgesi
Derneğimiz Genel Merkezi ve şubeleri ayrıca 12 şehit polis çocuğumuza Atatürk Eğitim Bursu desteği sağlamıştır. Derneğimize bu bağış nedeniyle Emniyet Genel Müdürü Sn. Celalettin Lekesiz tarafından imzalanan Onur Belgesi , 27 Kasım 2015 tarihinde Sn. Mehmet Akdeniz ve Vakıf yöneticileri tarafından Genel Başkanımıza takdim edilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Yürütme Kurulu Toplantısını Gerçekleştirmiş, Evlatlarımızın Karne Heyecanlarını Paylaşmış ve Personel Arkadaşlarımızın Babalar Gününü Kutlamıştır
Bugün Genel Merkezimizde Yürütme Kurulu toplantısından sonra, sevgiyi, dostluğu ve vefayı paylaştık. Tecrübe Büyüklerimiz Hasibe İMRE, Ayla ERTÜZÜN, Neriman BAĞDATLI, Candan GÜNEYMEN ve Yüksel OKAN ile anılarımızı, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı
TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutlamaktadır
EMEĞİN EMEK VERENİN ALIN TERİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü 01.05.2022
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Kadınlarımıza Mesajı
“İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki; bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki; bir cismin