TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar;
Huzur, barış ve refah içerisinde Bayram tadında yaşayacağımız günler dileriz…
İYİ BAYRAMLAR.
27.06.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Atamızın Yolunda İlerleyen Atatürk Eğitim Burslu Gençlerimizle Buluştu
İki senelik hasretten sonra bugün Genel Merkezimizde Atatürk Eğitim Burslu gençlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık… Hayallerini, hedeflerini, kaygılarını konuştuk… Kararlı duruşlarıyla, Atamızın yolunda ilerleyen gençler… İyi ki geldiniz, umudumuza umut
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
Merhum Başbakanlarımızdan Bülent ECEVİT’in değerli eşi Rahşan ECEVİT’e Tanrıdan rahmet dileriz. Siyaseti, sanatı, sevdayı, demokrasiyi ne güzel paylaştılar yaşamlarında … Huzurla uyusunlar… ELELE BÜYÜTTÜK SEVGİYİ… Rahşan ECEVİT’e… Birlikte öğrendik seninle
ATAKULE’den TYSD’nin 92. Yılı’nı kutluyoruz…
CUMHURİYET’imizin Başkenti Ankara’mızın simgesi ATAKULE’den “ TYSD’nin 92. YILI’nı “ kutluyoruz… Ülkemizin her yerinde BİRİLERİ VAR… 133 Şubemiz , arkadaşlarımız, dostlarımız ve öğrencilerimiz var…