TYSD Genç Yardımsevenler Topluluğundan Adıyaman Hazaz İlkokulu Ziyareti
TYSD GENÇ YARDIMSEVENLER TOPLULUĞU ÜYESİ, Ankara Üniversitesi Bahçe Tarımı Bölümü öğrencisi, bursiyerimiz Sevgili Erkan GİTMEZ ve arkadaşları ADIYAMAN’ın Sincik ilçesi HAZAZ İLKOKULU öğrencilerine armağanlar götürdüler.
İlçe Kaymakamının katılımı ile gerçekleşen törende öğrencilerimizin sevincini fotoğraflarla bizlerle paylaşan Erkana ‘a duyarlılığı için çok teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemizin 100.00 Üye Hedefi
1928 ‘den 2028 ‘e 1 asır’a 4 yıl kala… Atamızdan aldığımız büyük sorumluluk, üyelerimizin bitmeyen güveni ile 100.000 üye hedefimizle 96. Yılımızı kutluyoruz. 100 bin üye projemiz için, derneğimizi, iyiliği,
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Sağlıkların yerinde, sofraların bereketli olduğu; sevdiklerimizle beraber yüzlerin güldüğü bir bayram geçirmenizi temenni ederiz. Kurban Bayramınız kutlu olsun. 16.06.2024
TYSD Genel Merkezi “96. Yılında 3 Mart Yasaları” Başlıklı Konferansa Katılmıştır
Tarihimizden… Anılarımızdan… #3Mart1924 TBMM’de çok önemli üç devrim yasası kabul edildi. Halifelik kaldırıldı. Eğitimde birlik yasası kabul edildi. Şeriye ve Evkaf Bakanlığı kaldırıldı. Devlet yönetiminde tek söz sahibi TBMM oldu.