TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
EN BÜYÜK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
29.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Saygı ve Rahmetle Andı
Milli Şairimiz MEHMET AKİF ERSOY’u saygı ve rahmetle anarız… İSTİKLÂL MARŞIMIZ Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
Atatürk Burslu Öğretmenimizden “Engelleri Aşalım” Mesajı
Burslu öğrencimiz Yusuf TÜMAY şimdi öğretmenimiz Yusuf TÜMAY oldu… Kendi gibi pırıl pırıl, Atatürk sevdalısı, Ülkesini , Bayrağını seven, çevresine duyarlı öğrenciler yetiştiriyor Yusuf öğretmenimiz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Covid-19 İçin Mesaji
Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına dikkat ederek her yeni güne “ SAĞLIKLA GÜNAYDIN “ demek için; kendimizi, tüm sevdiklerimizi ve çevremizi düşünerek lütfen TEDBİRLİ OLALIM…