TYSD Gemlik Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimize katılan tüm bağışçı ve misafirlerimize teşekkürlerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD Gemlik Şubemizin Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenlediği Etkinlik
Geliri burslu öğrencilerimize aktarılmak üzere her ay düzenlediğimiz yemeğimizi üyelerimiz ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik… Teşekkürlerimizle…
TYSD Gemlik Şubemiz Ebediyete İntikal Etmiş Tüm Üye ve Büyüklerimizin Hayrına Lokma İkramı Gerçekleştirmiştir
Kurucu Başkanımız Dr. Nimet ATAOĞUZ’ un ölüm yıldönümünde hem Başkanımızın hem bağışçımız Sevim AĞAÇ Hanımefendinin hem de ebediyete intikal etmiş tüm üye ve büyüklerimizin hayrına lokma ikramı gerçekleştirdik. Allah kabul
TYSD Gemlik Şubemiz Anaokulu Projemiz için Anneler Günü Yemeği Düzenlemiştir
Kazancı Muhtarın Yeri’nde düzenlediğimiz anneler günü yemeğimize katılan tüm üye ve misafirlerimize teşekkürlerimizle Katkılarınız Hatay Kuzeytepe ATATÜRK ANAOKULUMUZ’ un yapımı için kullanılacaktır. 10.05.2024