TYSD Gemlik Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültür Gezisi
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Balıkesir Agiros Otele düzenlenen geziye katılarak bize destek veren değerli misafir ve üyelerimize teşekkür ederiz..
Diğer Yazılar
TYSD Bursa, Mudanya, İnegöl, Mustafa Kemal Paşa, Yenişehir, Gemlik Şubelerimiz ile Marmara Bölgesi Toplantısı Gerçekleştirilmiştir
Uzun zamandır koşullar sebebiyle ara verdiğimiz Marmara Bölgesi Şubeleri’ nin TYSD Bursa Şubesi öncülüğünde gerçekleşen toplantısını Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT ve Genel Sekreterimiz Gül BERK ‘ in katılımıyla gerçekleştirmekten çok
TYSD Gemlik Şubemizin En Genç Yardım Sevenleri
Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız Işın Akbal’ın torunu sevgili Ayliz ve 2. Başkanımız Afife Turhangil’in kuzeni sevgili Irmak yaz tatillerini geçirdikleri Karaca tatil sitesinde kermes düzenleyerek derneğimize 2000 ₺ bağışta bulundular
TYSD Gemlik Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayımızın bereketli, sağlıklı olmasını diler, sofralara ulaşmamıza katkı sağlayan hayırsever dostlarımıza teşekkür ederiz. Allah kabul etsin… 24.03.2022