TYSD Fatsa Şubesinin Hatay Yayladağ Ziyareti…
Hatay-Yayladağ, Erzurum-Köprüköy de 350 çocuğumuza ulaştık. İstekler ve doğru adresler derneğimize ulaştı, hediyeler hazırlandı ve adreslere elden teslim edildi. Onların mutluluğu bizleri sevindirdi. Güle güle giysinler, sağlıkla…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyet’imizin 99. Yılında saygıyla anıyoruz, sonsuza kadar minnetimiz sonsuz ATA’m, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. 29.10.2022
TYSD Fatsa Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 maalesef ülkemizi de olumsuz etkisi altına aldığından, bu konuda hepimizin elimizden geldiğince mücadele etmemiz insanlık vazifesidir diye düşünerek, Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimimiz ile görüşerek
TYSD Fatsa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına Fanizan Restorant’ta düzenlemiş olduğumuz “Yeni Yıla Hoş Geldiniz Yemeğimiz” de Yardım Seven dostlarımızla bir araya geldik. Pandemi kurallarına uyarak hasret giderdik. Sağlıkla tekrarı için sözleştik…