TYSD Fatsa Şubemizin Burslu Öğrenciler Yararına Yeni Yıl Kutlaması
Yeni Yılı, değerli dostlarımız ve üyelerimizle birlikte güzel temennilerle karşıladık.
Dernek büromuzda gerçekleştirdiğimiz, bursiyer öğrencilerimize gelir amaçlı etkinliğimizde ,sanatçımız eşliğinde güzel bir etkinlik gerçekleştirdik .Başta Sn. Kaymakamımı’ın eşleri ve Belediye Başkanımız’ın eşleri olmak üzere , bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan ,çok değerli yüce gönüllü katılımcı konuklarımıza çok teşekkürler ederiz , ailelerinizle birlikte sağlıklı ,huzurlu ,bereketli mutlu bir yıl dileriz🌲…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubesinin “Dünya Kadınlar Günü” Etkinliği
“DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ” için düzenlediğimiz Panel’de Fatsa Devlet Hastanesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Gülay IŞIK ve Sosyal Hizmet Uzmanı Elif ÖZKURT ; 📍Çocuk ihmal ve istismarı 📍Toplumda kadın ve cinsiyetçilik
TYSD Fatsa Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
2023-2024 yılının son toplantısında; 56 ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencimizin Haziran burslarını yatırdık. Hatay’da yapımına başlanacak TYSD ATATÜRK Anaokulu için bağışımızı gerçekleştirdik. Daha önce metruk ve iptidai bir kulübede yaşamını sürdüren
TYSD Fatsa Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 maalesef ülkemizi de olumsuz etkisi altına aldığından, bu konuda hepimizin elimizden geldiğince mücadele etmemiz insanlık vazifesidir diye düşünerek, Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimimiz ile görüşerek