TYSD Fatsa Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu
Gönlümüzün sözü, sesi olduk bu kez…
Çok çalıştık, çok emek verdik…
Bekleriz…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemizin Ünye Sabancı Çocuk Yurduna Ziyareti
Anneler gününde Ünye Sabancı Çocuk Yurdunda sevgili çocuklarımızla beraber olduk. Gitar çalan abileriyle şarkılar söylediler, yüzleri boyandı, balonlarla oynadılar. Mayıs ayında doğan 6 arkadaşlarının pastasındaki mumları birlikte söndürdüler. Onlar ne
TYSD Fatsa Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin 94. Kuruluş yıldönümü, Fatsa Şubemizin 36. Yıldönümü nedeniyle, Ata’mızın huzurunda saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından, saygı ve minnetimizle Büste Çelengimizi koyduk, TYSD’li olmanın onuruyla, nice
TYSD Fatsa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Veren ellerin bereketi alan ellerin sofralarına tat tuz olsun diye Ramazan Ayının hayrını Derneğimize aktaran değerli Fatsa’lı hemşehrimize teşekkürlerimiz sonsuz. Emek veren, katkı sağlayan tüm dostlarımızın hayırları kabul, Ramazan ayları