TYSD Fatsa Şubesi Ramazan Yardımları
Paylaşmak, hoş görmek, güzel bakmak, saygılı ve sevgili olmaktır milletimizin özelliği..
Şubemiz Ramazan ayı yardımlarını bu yüce duygularla gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
Büyük fikirler ölmez, geleceği aydınlatan ışık asla sönmez! 84. Yılda saygı ve özlemle çelengimizi sunduk, şimdi daha iyi anlıyoruz Yüce ATATÜRK. 10.11.2022
TYSD Fatsa Şubemizin Şube Başkanı Nimet Koç Ordu Altaş TV Programına Konuk Olmuştur
Ordu Altaş TV’de canlı yayına katılan Şube Başkanımız Nimet KOÇ’un Derneğimizi , Genel Merkezimizi ve Şube çalışmalarımızı anlattığı bu keyifli program için çok teşekkür ederiz. #kalptenkalbeyoluzbiz https://youtu.be/fQDLP407YLM 17.04.2022
TYSD Fatsa Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama törenine katılım sağladık. Tarihe Zaferimizi altın harflerle yazan Ulu Önder ATATÜRK, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi rahmetle ve