TYSD Fatsa Şubesi Genel Kurulu
Fatsa Şubemiz Genel kurulunu başarı ile gerçekleştirdi. Çalışma arkadaşlarımızı gönülden kutlar,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemizin Ünye Sabancı Çocuk Yurduna Ziyareti
Anneler gününde Ünye Sabancı Çocuk Yurdunda sevgili çocuklarımızla beraber olduk. Gitar çalan abileriyle şarkılar söylediler, yüzleri boyandı, balonlarla oynadılar. Mayıs ayında doğan 6 arkadaşlarının pastasındaki mumları birlikte söndürdüler. Onlar ne
TYSD Fatsa Şubemizin İlk ve Anaokulları Kültür Sanat Etkinlikleri
Şubemiz her yıl yaptıkları gibi bu yılda Ana okulları ve ilk okullara yönelik kültür ve sanat faaliyetlerini bu yıl da tekrarlamıştır. ” RESİMDEKİ DİNAZOR ” adlı tiyatro oyununu tüm okullarımız
TYSD Fatsa Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
19.Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Bu vesile ile Divan Heyetimize, konuklarımıza ve üyelerimize gönülden teşekkür eder; yeni seçilen Yönetim Kurulumuza birlik, beraberlik içerisinde, hareketli ve bereketli bir dönem dileriz. 09.02.2022