TYSD Fatsa Şubemiz
91. Kuruluş yılımız için ATA’mıza saygı ve şükranlarımızı sunduk…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Veren ellerin bereketi alan ellerin sofralarına tat tuz olsun diye Ramazan Ayının hayrını Derneğimize aktaran değerli Fatsa’lı hemşehrimize teşekkürlerimiz sonsuz. Emek veren, katkı sağlayan tüm dostlarımızın hayırları kabul, Ramazan ayları
TYSD Fatsa Şubesi Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulu Açılışı
Derneğimiz için özel bir anlamı olan,Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in mazereti sebebi ile katılamadığı bu açılış töreninin haberini Fatsa Şubemiz aracılığı ile sizlerle keyifle paylaşıyoruz. Sn.HAZİNEDAR’a duyarlı davranışı ve her zaman
TYSD Fatsa Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
19.Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Bu vesile ile Divan Heyetimize, konuklarımıza ve üyelerimize gönülden teşekkür eder; yeni seçilen Yönetim Kurulumuza birlik, beraberlik içerisinde, hareketli ve bereketli bir dönem dileriz. 09.02.2022