TYSD Eyüp Şubesinden Bayram Armağanı
Şubemiz Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da 50 gıda kolisini Dinar Buhurcular Huzurevine göndermiştir. Bayram için çocuklarımıza armağanlar hazırlamışlardır..
Diğer Yazılar
TYSD Eyüp Şubesi Bağışçısından
Koyulhisar’da yukarı Kale İlköğretim okuluna şubemiz üyesi Mustafa Aydoğdu’nun kızı İncilay Uz bir fotokopi makinası ve yüz çift ayakkabı bağışında bulunmuştur.
TYSD Eyüp Şubesinden Ramazan Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı gıda dağıtımını gerçekleştirmiştir. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Eyüp Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizde Başkanlık ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan, halen Denetim Kurulumuzun üyesi olan sevgili arkadaşımız, değerli büyüğümüz ARTEMİS ÇİL vefat etmiştir. TYSD Ailesi olarak çok üzgünüz . Tüm sevenlerine başsağlığı