TYSD Eskişehir Şubesi Suzan Gürcanlı İş Eğitim ve Uygulama Okulu
Okulumuzun özel öğrencileri el emeklerini sergileyip, Diyarbakır’a öğrencilerimize armağanlar göndermişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Eskişehir Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Derneğimizi her zaman destekleyen, yanımızda olan, çalışmalarımıza emek veren, Genel Kurulumuzda da bizleri yalnız bırakmayan Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Ataç’a, Üyelerimize, Dostlarımıza
TYSD Eskişehir Şubemizin Bülteni
Şubemizin üyeleri için hazırlayıp gönderdiği son Bültenlerini sayfa takipçilerimizle de paylaşmak istedik… Şubemize, faaliyetlerimize emek ve destek veren Eskişehirli dostlarımıza teşekkür ederiz… Bülten; Kasım 2022 Genel Merkez ANKARA 1928 TYSD
TYSD Eskişehir Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştiren Şubemizi,Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlarız. Yeni çalışma döneminde de başarılarının devamını dileriz.