TYSD Eskişehir Şubemize Teşekkür Plaketi
Eskişehir Milli Eğitim Müdürü şehrimizdeki okullara yaptığımız yardımlardan dolayı Derneği’mize teşekkür plaketi sunmuşlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Eskişehir Şubemize Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Tarafından Plaket Verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ve Eskişehir Valiliği’nin ortak daveti ile Eskişehir’e eğitim konusunda katkı yapan hayırseverlere, iş insanlarına ve Sivil Toplum Kurulusu temsilcilerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından plaket verildi…
TYSD Eskişehir Şubemizin Otizmli Çocuklar Eğitim Projesi
OTİZMLİ ÇOCUKLAR EĞİTİM PROJESİ… TYSD ESKİŞEHİR Şubemiz 2008, 2010 ve 2013 yıllarında 3 Okul yaptırarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağışlamıştır. Otizmli çocuk ve gençlerimizin topluma katılarak faydalı bireyler olarak yetişmelerinin
TYSD Eskişehir Şubemizin Öğrencilerimizle Ortaklaşa Çalışmaları
Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi son sınıf öğrencilerine Üniversiteye giderek TYSD tarihimizi, vizyonumuzu ve misyonumuzu anlatmıştık. Öğrencilerimiz Mayıs ayında sunmak üzere Derneğimiz ile ilgili projeler hazırlıyorlar, hocalarına sunacaklar. Gençlerimiz gruplar halinde