TYSD Eskişehir Şubemize Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Tarafından Plaket Verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ve Eskişehir Valiliği’nin ortak daveti ile Eskişehir’e eğitim konusunda katkı yapan hayırseverlere, iş insanlarına ve Sivil Toplum Kurulusu temsilcilerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından plaket verildi…
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Eskişehir şubesi olarak örnek teşkil eden, özel gereksinimli öğrencilere eğitim veren iki okul “ TYSD Özel Eğitim Uygulama Okulu ve “TYSD Suzan Gürcanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi “
ve bundan önceki yıllarda yapımına katkı sağladığımız ve eğitime kazandırılan bir ilköğretim okulu yaptığımız için “Fahri Günay İlkokulu“ plakete layık görüldük.
Sn. Bakanın takdim ettiği plaketleri;
TYSD Eskişehir Yönetim Kurulu üyelerimizden Bilge ÜLKEN ALANKUŞ ve Serpil UZOĞLU derneğimiz adına onurla almıştır…
Şubemizi başarılı çalışmalarından dolayı gönülden kutlar, devamını diler, değerli bağışçılarımıza teşekkürü bir borç biliriz…
Diğer Yazılar
TYSD Eskişehir Şubemizin Otizmli Çocuklar Eğitim Projesi
OTİZMLİ ÇOCUKLAR EĞİTİM PROJESİ… TYSD ESKİŞEHİR Şubemiz 2008, 2010 ve 2013 yıllarında 3 Okul yaptırarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağışlamıştır. Otizmli çocuk ve gençlerimizin topluma katılarak faydalı bireyler olarak yetişmelerinin
TYSD Eskişehir Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştiren Şubemizi,Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlarız. Yeni çalışma döneminde de başarılarının devamını dileriz.
TYSD Eskişehir Şubemizin “TYSD Yemek Kitabı” Çalışmaları Devam Etmektedir
Genel Merkezimiz ve Eskişehir Şubemizin iş birliğinde hazırlanan “TYSD Yemek Kitabı” mızın çalışmaları sürüyor. 96 yıldır TYSD’mizi gönüllerine ev sahibi yapan değerli bağışçılarımızın mutfaklarına 130 Şubemizin yöresel lezzetleri ile misafir