TYSD Elazığ Şubemizin Yücel İlköğretim Okulu Ziyareti
Yücel İlköğretim Okulumuzun 200 öğrencisine kaban, bot ve giysiler hediye ettik, yeni yıllarını kutladık, onları gülümsettik, bizler de mutlu olduk.
Sizi seviyoruz, güle güle kullanın sevgili çocuklarımız…
Diğer Yazılar
TYSD Elazığ Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Genel Merkezimize mektupla ulaşarak tablet isteğinde bulunan İlimiz Sıdıka Avar Meslek Lisesi öğrencisi Elif ‘in tablet talebi Genel Merkezimiz ‘ce karşılanarak kendisine iletilmek üzere şubemize gönderildi… Yine ihtiyaçlı bir öğrencimiz
TYSD Elazığ Şubemizin Yardım Malzemesi Dağıtımı
Mudanya Şubesinin gönderdiği 30 koli ve Ordu Şubesinin gönderdiği 4 koli yardım malzemesini Mustafa Paşa, Salıbaba, İcadiye, Karşıyaka Mahallelerinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Mudanya ve Ordu Şubelerimize katkılarından dolayı
TYSD Elazığ Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlamaktadır
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilimiz gazi huzur evi’ni ziyaret ederek kadın personel ve huzur evi sakinlerimizin gününü kutladık. Dünyayı güzelleştiren kadınlarımız iyi ki varlar. 08.03.2024