TYSD Elazığ Şubemizin Burslu Öğrenciler Yararına Düzenlediği Etkinlik
2020 yılının ilk etkinliğinde Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Özlem Balık Evin’de düzenlediğimiz yemeğimizde değerli üyelerimiz ve misafirlerimizle birlikteydik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizin Nakit Yardımı, Elazığ Şubemiz Tarafından Depremzedelerimize Ulaştırıldı
Depremzedeler için Kızılay’ın gönderdiği katalitik soba ve tüpleri boşaltırken aşırı zorladığı için omuriliği kırılan Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisi MEHMET FATİH POLAT’ı bugün evinde ziyaret ettik, kendisine acil şifa dileyerek
TYSD Elazığ Şubesinden Ramazan Ayı Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı sebebi ile gıda ve giyim paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaşması için muhtarlığa teslim etmiştir.
TYSD Tekirdağ Şubemizden Gönderilen Yardım Malzemelerinin Dağıtımı Elazığ Şubemizce Yapıldı
Bugün TEKİRDAĞ Şubemizce gönderilen 10 koli yardim malzemesinin Mustafapaşa, Kızılay ve Karşıyaka mahallelerinde bulunan çadırlarda bulunan vatandaşlarımıza dağıtımını gerçekleştirdik. Ayrıca annesiyle birlikte enkazdan yaralı kurtulan 14 yaşındaki KERİM İNCE ‘yi