TYSD Düzce Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
ATAMIZI saygı, rahmet ve minnetle andık.
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ kutlu olsun.
28.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemiz Ramazan Ayının Son Toplantısını Gerçekleştirmiştir
Bayram bağış ve yardımlarımızı yapmanın huzuruyla Ramazan Ayının son toplantısını gerçekleştirdik. Bağışçılarımıza teşekkür eder tüm camiamıza iyi bayramlar dileriz. 26.04.2022
TYSD Düzce Şubemiz Yeni Çalışma Dönemlerine Başlamışlardır
İki ay aradan sonra, çalışmalarımıza özlemle başladık. Yardımlarımıza yaz boyunca devam ettik. Diyarbakır Eğil İlçesi Bahşiler köyü TYSD Atatürk ilkokulu ve ortaokulu öğrencileri için okul kıyafetleri yaptıran Genel Merkezimize, bizlere
TYSD Düzce Şubemizin Ailelerimize Kömür Yardımları
Kış aylarında ihtiyaçlı ailelerimize kömür yardımımız devam ediyor… Bugün de yardımlarımız yerine ulaştı… Daimi yardımımızda olan Zehra Bebeğimiz ziyaretimize geldi, bizleri mutlu etti. Arkamızda olan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz… 01.12.2021