TYSD Düzce Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlamaktadır
Tarihi kalesi, türbeleri, konakları, çeşmeleriyle buram buram tarihimizi yaşayarak yaptığımız ve Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusunu yaşadığımız, üyelerimizin büyük ilgi gösterdiği Kastamonu Gezimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle.
22.10.2023
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kurucu üyesi, 2. Başkanlık görevini büyük bir özveriyle yürütmüş olan, emek ve hizmetlerini her zaman minnet ve saygıyla anacağımız çok değerli arkadaşımız, büyüğümüz Ayşe KOMİT’i kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz.
TYSD Düzce Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Etkinliği Düzenlemiştir
Yeni yılın ilk yemeğini, Sevgili bağışçılarımız ve üyelerimizle Ereğli de balık restoranında gerçekleştirdik. Bu güzel günü bizimle paylaşan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 07.01.2024
TYSD Düzce Şubemiz Kışlık Yakacak Ihtiyacı Olan Ailelerimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Gelirini kışlık yakacak ihtiyacı olan ailelerimize ayırdığımız MUDURNU GEZİMİZ’ e katılan tüm üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz. 23.10.2022