TYSD Dinar Şubesi 88. Yıl Kutlaması
Dinar Şubesi Yöneticileri, Derneğimiz 88.Yıl Kutlamaları kapsamında Dinar Kaymakamımızı, Belediye Başkanımızı ve Sosyal Yardımlaşma Müdürümüzü ziyaret etmişlerdir.
Kaymakamımız şubemizi ve Başkanımız Aynur TOKER’i hizmetlerinden dolayı ödüllendirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Dinar Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin 92. Yılını Sevgili üyelerimizle kutladıktan sonra Sn. Kaymakamımıza ve Sn. Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunduk. Hep birlikte uzun yıllara…
TYSD Dinar Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu yaptık. Divan Başkanlığımıza, üyelerimize, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Sağlıklı, bereketli bir çalışma yılı olmasını dileriz. 09.02.2022
TYSD Dinar Şubesi Genel Kurulu
Dinar Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı kutlar,yeni çalışma dönemlerinde de güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.