Dinar Kaymakam ve Belediye Başkanı Ziyareti
Şubemiz Dinar Kaymakamı ve Belediye Başkanımıza ziyaretlerinde bulunmuş ve 87 Onurlu Yılı konuşmuşlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Dinar Şubemizin Huzurevi Yararına Etkinliği
Üyelerimizle huzurevimiz yararına kahvaltıda bir araya geldik. Ekim ayında kaybettiğimiz Genel Başkanımız Birsen Eldem’in ruhuna dualar okuduk… Mekanı cennet olsun…
TYSD Dinar Şubemiz
91. Yıl kutlamalarımız için Sn Kaymakamımız ve Sn Belediye Başkanımızı ziyaret ettik , ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk. Yıl dönümümüzü nicelerine diyerek dostlarımızla kutladık …
TYSD Dinar Şubesi 88. Yıl Kutlaması
Dinar Şubesi Yöneticileri, Derneğimiz 88.Yıl Kutlamaları kapsamında Dinar Kaymakamımızı, Belediye Başkanımızı ve Sosyal Yardımlaşma Müdürümüzü ziyaret etmişlerdir. Kaymakamımız şubemizi ve Başkanımız Aynur TOKER’i hizmetlerinden dolayı ödüllendirmiştir.