TYSD Dinar Şubemize Genel Başkanımızın Ziyareti

TYSD Dinar Şubemize Genel Başkanımızın Ziyareti

Rahmetli Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in çok güzel bir sözü vardı. “DERNEĞİMİZE ÖNCE GÖNLÜMÜZÜ SONRA ÖMRÜMÜZÜ VERDİK“ diyerek başlardı konuşmalarına.

Dinar Şubemizin çok değerli Başkanı Aynur TOKER büyüğümüzde hepimiz gibi bu sözün ta kendisidir.

Yıllardır yılmadan, yorulmadan çalışan, biri bin eden TYSD’nin sembollerindendir.

Dinar’dan geçerken Aynur Başkanımıza ve Huzur evimizin kıymetli büyüklerine uğramadan olmaz diyerek Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT hepimiz adına ziyaret etti.

Aynur Başkanımızın tüm camiamıza sonsuz selam ve özlem duygularını, Huzurevi büyüklerimizin bitmeyen dualarını aldı .

Bu vesile ile Huzur Evimizi büyüklerimizin kendi evlerine dönüştüren, mis gibi kokulu ortamlarda, güleryüz, tatlı dille evlatça koruyup kollayan başta Hacer müdürümüz ve çok başarılı genç ekibini kutlar, Genel Başkanımızı bir pazar günü HABERSİZCE misafir ettikleri için teşekkür ederiz.

05.07.2021

Diğer Yazılar

Dinar

TYSD Dinar Şubemiz

91. Yıl kutlamalarımız için Sn Kaymakamımız ve Sn Belediye Başkanımızı ziyaret ettik , ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk. Yıl dönümümüzü nicelerine diyerek dostlarımızla kutladık …  

Dinar

TYSD Dinar Şubesi Genel Kurulu

Dinar Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı kutlar,yeni çalışma dönemlerinde de güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.

Dinar

TYSD Dinar Şubemizin 92. Yıl Kutlaması

Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin 92. Yılını Sevgili üyelerimizle kutladıktan sonra Sn. Kaymakamımıza ve Sn. Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunduk. Hep birlikte uzun yıllara…