TYSD Dinar Şubemize Genel Başkanımızın Ziyareti

TYSD Dinar Şubemize Genel Başkanımızın Ziyareti

Rahmetli Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in çok güzel bir sözü vardı. “DERNEĞİMİZE ÖNCE GÖNLÜMÜZÜ SONRA ÖMRÜMÜZÜ VERDİK“ diyerek başlardı konuşmalarına.

Dinar Şubemizin çok değerli Başkanı Aynur TOKER büyüğümüzde hepimiz gibi bu sözün ta kendisidir.

Yıllardır yılmadan, yorulmadan çalışan, biri bin eden TYSD’nin sembollerindendir.

Dinar’dan geçerken Aynur Başkanımıza ve Huzur evimizin kıymetli büyüklerine uğramadan olmaz diyerek Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT hepimiz adına ziyaret etti.

Aynur Başkanımızın tüm camiamıza sonsuz selam ve özlem duygularını, Huzurevi büyüklerimizin bitmeyen dualarını aldı .

Bu vesile ile Huzur Evimizi büyüklerimizin kendi evlerine dönüştüren, mis gibi kokulu ortamlarda, güleryüz, tatlı dille evlatça koruyup kollayan başta Hacer müdürümüz ve çok başarılı genç ekibini kutlar, Genel Başkanımızı bir pazar günü HABERSİZCE misafir ettikleri için teşekkür ederiz.

05.07.2021

Diğer Yazılar

Dinar

Dinar Kaymakam ve Belediye Başkanı Ziyareti

Şubemiz Dinar Kaymakamı ve Belediye Başkanımıza ziyaretlerinde bulunmuş ve 87 Onurlu Yılı konuşmuşlardır.

Dinar

TYSD Dinar Şubesi Genel Kurulu

Dinar Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı kutlar,yeni çalışma dönemlerinde de güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.

Dinar

TYSD Dinar Şubesi 88. Yıl Kutlaması

Dinar Şubesi Yöneticileri, Derneğimiz 88.Yıl Kutlamaları kapsamında Dinar Kaymakamımızı, Belediye Başkanımızı ve Sosyal Yardımlaşma Müdürümüzü ziyaret etmişlerdir. Kaymakamımız şubemizi ve  Başkanımız Aynur TOKER’i hizmetlerinden dolayı ödüllendirmiştir.