TYSD Dikili Şubemiz Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Dikili’yi Ziyaretlerinin 88. Yıl Dönümü Törenine Katılmıştır
Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Dikili’yi ziyaretlerinin 88. Yıl Dönümünde, Başta Ulu Önder’imiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Bütün Millî Mücadele Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anarız.
Mekanları Cennet Olsun.
13.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemize Nazik Bir Ziyaret
Dikili MHP İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Arslan ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretleri için Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz… 23.02.2022
TYSD Dikili Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
“Türk Milletinin Karakterine ve Adetlerine En Uygun İdare Şekli, Cumhuriyettir” Mustafa Kemal ATATÜRK 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi olarak Atamızı andık. #29Ekim #CumhuriyetBayramı
TYSD Dikili Şubemiz Kaymakan Sn. Ali Edip Budan’ı Makamında Ziyaret Etmiştir
İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Sn. Ali Edip BUDAN’ ı makamında ziyaret ettik ve yeni görevlerinde başarılar diledik. İlçemize hayırlı olsun. 14.09.2022