TYSD Dikili Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemiştir

TYSD Dikili Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemiştir

Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin kuruluşunun 94 .yıl münasebetiyle Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemeğimize katılan Dikili Belediye Başkanı Sn. Adil KIRGÖZ ve Eşlerine, Adalet ve Kalkınma Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Tahsin ŞEKERCİ ve Yönetimine, Milliyetçi Hareket Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Mehmet ARSLAN ve Yönetimine, Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Hasan ALTIPARMAK ve Yönetimine, İyi Parti Dikili İlçe yönetimine, Memleket Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Gökhan SEMERCİOĞLU ve Yönetimine, Dikili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Levent BAHÇIVAN ve Yönetimine Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Sn. Hamiyet SOMUNCU, Kuzey Ege Arama ve Kurtarma Derneği Başkanı Sn. Ajlan ALPAY, Dikili Ağrılılar Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sn. Tuğran ASLAN ve Değerli Yönetim Kurulu Üyelerine , Dikili Engelliler Derneğini Temsilen Sn. Sızan GÖZEN, SMA Çocukları Genel Başkanı Sn. Seyit Ali ÇORAK, Dikili İlçe Şeçim Müdürü Sn. Cengiz SARGINALP, Sn. Halis DEVECİOGLU ve bizimle olan tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Nice 94 yıllara hep birlikte.

25.06.2022

Diğer Yazılar

Dikili

TYSD Dikili Şubemiz Dikili İlçe Emniyet Müdürü Sn. Nazmi Keçeci’yi Ziyaret Etmişlerdir

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi Yönetim Kurulu olarak Dikili İlçe Emniyet Müdürümüz Sn. Nazmi KEÇECİ’yi ziyarette bulunduk ve yeni görevinde başarılar dileyerek kendisine derneğimiz faaliyetleri ile ilgili bilgiler sunduk…

Dikili

TYSD Dikili Şubemiz Dikili Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ömer Uysal’ı Ziyaret Etmişlerdir

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi olarak İlçemize yeni atanan Dikili Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ömer UYSAL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak derneğimizin çalışmalarıyla ilgili bilgi sunduk. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Dikili

TYSD Dikili Şubesi İzmir Kalkınma Ajansı Hibe Desteği İle “Deniz Engel Tanımaz” Projesi

Dosyayı İndirmek İçin Aşağıdaki Linkleri Kullanabilirsiniz. PDF İndir – Word İndir