TYSD Dikili Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemiştir

TYSD Dikili Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemiştir

Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin kuruluşunun 94 .yıl münasebetiyle Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemeğimize katılan Dikili Belediye Başkanı Sn. Adil KIRGÖZ ve Eşlerine, Adalet ve Kalkınma Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Tahsin ŞEKERCİ ve Yönetimine, Milliyetçi Hareket Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Mehmet ARSLAN ve Yönetimine, Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Hasan ALTIPARMAK ve Yönetimine, İyi Parti Dikili İlçe yönetimine, Memleket Partisi Dikili İlçe Başkanı Sn. Gökhan SEMERCİOĞLU ve Yönetimine, Dikili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Levent BAHÇIVAN ve Yönetimine Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Sn. Hamiyet SOMUNCU, Kuzey Ege Arama ve Kurtarma Derneği Başkanı Sn. Ajlan ALPAY, Dikili Ağrılılar Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sn. Tuğran ASLAN ve Değerli Yönetim Kurulu Üyelerine , Dikili Engelliler Derneğini Temsilen Sn. Sızan GÖZEN, SMA Çocukları Genel Başkanı Sn. Seyit Ali ÇORAK, Dikili İlçe Şeçim Müdürü Sn. Cengiz SARGINALP, Sn. Halis DEVECİOGLU ve bizimle olan tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Nice 94 yıllara hep birlikte.

25.06.2022

Diğer Yazılar

Dikili

TYSD Dikili Şubemiz Sizleri Kaan Efe için Nefes Olmaya Davet Etmektedir

KAAN EFE için… TYSD ALİAĞA, BAYINDIR, ÇANAKKALE, DİKİLİ KUŞADASI VE VAN ŞUBE Başkanlarımız. ŞEFKAT EVLERİ YAPTIRMA ve YAŞATMA Derneği Başkanı. Bir olup, elele verip , nefes olmaya çalışacağız.. 27 Mart

Dikili

Dikili Şubemiz 17 Lise ve Üniversite Öğrencisine Her Ay Eğitim Bursu Vermektedir

Şubemiz 17 lise ve üniversite öğrencisine her ay eğitim bursu vermektedir. Her ay 23 aileye yiyecek ve nakdi yardım yapan şubemiz, 5 yaşlı hastaya da acil yardım yapmıştır.

Dikili

TYSD Dikili Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız’da ATAMIZ’ ın huzurundaydık… Kutlu olsun. 23.04.2022