Dikili Şubemiz 17 Lise ve Üniversite Öğrencisine Her Ay Eğitim Bursu Vermektedir
Şubemiz 17 lise ve üniversite öğrencisine her ay eğitim bursu vermektedir. Her ay 23 aileye yiyecek ve nakdi yardım yapan şubemiz, 5 yaşlı hastaya da acil yardım yapmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemizin Ziyaretleri
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şube Yönetimi olarak Dikili Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Tahsin ŞEKERCİ ve yönetimini; Ardından Dikili Belediye Başkanımız Sn. Adil KIRGÖZ ‘ü makamında ziyaret ederek kendilerine
TYSD Dikili Şubemiz Dikili Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ömer Uysal’ı Ziyaret Etmişlerdir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi olarak İlçemize yeni atanan Dikili Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ömer UYSAL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak derneğimizin çalışmalarıyla ilgili bilgi sunduk. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.
TYSD Dikili Şubemizin Engelliler Haftası Vesilesiyle Düzenlemiş Oldukları Mini Konser Etkinliği
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Dikili Şubesi olarak düzenlediğimiz Mini Konserimiz gönüllere dokundu… Bu gecenin organizasyonunda çok büyük emeği olan Yönetim Kurulu Üyemiz Suzan Gözen hanımefendi başta olmak üzere tüm