TYSD Didim Şubesi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’mizin 91. Kuruluş yıldönümünü kutladık.Kaymakamımız Sayın Mehmet Türköz de bu güzel günümüzde bizleri onurlandırdı, kendilerine teşekkür ederiz.
Saygı, sevgi, birlik beraberlikle geçireceğimiz nice yıllara.
diyerek, tüm gönül dostlarımıza, bağışçılarımıza canı gönülden teşekkürler ediyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarında Yer Aldı
Didim Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen 19MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI kutlamalarına katıldık… Kutlu olsun. 20.05.2021
TYSD Didim Şubemize Dernekler Masası Denetimi Tarafından Teşekkür Edilmiştir
01/12/2020, saat 14.00 itibarıyla Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şube’mizin Denetimi, Dernekler Masası tarafından gerçekleştirilmiştir… Titiz ve duyarlı çalışmalarımızdan dolayı şubemize teşekkür etmişlerdir…
TYSD Didim Şubesi Sağlık Hizmetleri Yardımı
Didim Şubemiz Didim Devlet Hastanesi’ne “Eforlu Kardio Cihazı”nı bağışlamıştır. Şubemiz bu değerli sağlık hizmetinin sunulmasında katkı sağlayan, Didim Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza Hastane Başhekimimize, Dülger Ailesine ve Didim’in gönlü zengin bağışçılarına