TYSD Didim Şubemizden Depremzedelerimize Destek
Elazığ’da bulunan ihtiyaç sahibi depremzedeler için düzenlediğimiz toplantıdan elde ettiğimiz geliri Elazığ Şubemize gönderdik. Katılan tüm üye ve misafirlerimize destekleri için şükranlarımızı sunarız.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemizin Geleneksel Kermesi
Geleneksel Kermesimizin açılışını Didim Kaymakamımız Mehmet TÜRKÖZ , Belediye Başkanımız Deniz ATABAY ve dostlarımız ile beraberce yaptık. Destek ve emek veren her kese teşekkür ederiz…
TYSD Didim Şubemizin Kıyı Temizliği Etkinliği
Türkiye’de, DENİZ TEMİZ/TURMEPA DERNEĞİ tarafından yürütülen Kıyı Temizliği etkinliğine eşlik ettik. Etkinlik Kıyı Temizliğinin önemine, deniz kirliliğine dikkat çekmek, deniz temizliğinin önemi konusunda bilinçlenmek amacıyla yapılıyor. DİDİM bu konuda değerli,
TYSD Didim Şubesinden Mehmetçiklerimize Yardım
Şubemiz aracılığıyla bağışçı firma tarafından, Mardin Nusaybin’de bulunan 7. Kolordu Komutanlığındaki 2 bin Mehmetçiğe sıfır giysi bağışında bulunulmuştur.. Şubemizde hazırlanan koliler Tır’la Nusaybin’e gönderildi. İçerisinde sıfır tişört, kazak, gömlek, Ceket,