TYSD Didim Şubemiz Didim Devlet Hastanemize Tansiyon Aleti ve Ateş Ölçer Yardımında Bulunmuştur
Diğer Yazılar
Didim Giysi Yardımı
Didim Şubemiz Didim’deki okul öğrencilerine, rehabilitasyon merkezinde eğitim alan öğrencilere ile ilçede sığınmacı olarak yaşayan Suriyelilere giysi yardımında bulunmuştur. Şube başkanımız Deniz Baylan bağışçı firmanın katkılarıyla yine ihtiyaç sahibi öğrencilerin
TYSD Didim Şubemiz Aydın Didim Belediye Huzurevi Sakinlerimizi Ziyaret Etmişlerdir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi olarak Aydın Didim Belediye Huzurevi sakinlerimizi ziyaret ettik, Ramazanlarını kutladık. 35 büyüğümüze iç çamaşırı ve pijama bağışlayan değerli bağışçımıza hayırlı bereketli kazançlar diliyor, her
TYSD Didim Şubemizden “Bir Kitap da Benden Olsun Projesi”ne Katkı
AKBÜK NURULLAH KOCABIYIK İLKOKULU’nu ziyaret ettik ve “Bir Kitapta Benden Olsun Projesi”ne katkıda bulunduk.. Olağan Genel Kurulumuz’u 7 Ocak 2020 Saat 13 00 de Didim Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdik.