TYSD Didim Şubemizin Didim Belediye Huzurevi Ziyareti
Didim Belediye Huzurevi sakinlerimizi ziyaret ettik. Anneler, Babalar günlerini ve Ramazanlarını tebrik ederek, hediyelerini takdim ettik. Bağış yapan firmamıza bol kazançlar, hayırlı işler diliyoruz…
En büyük teşekkürümüz ise büyüklerimize itina ile bakan huzurevi çalışanlarına…
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi olarak Kent Meydanı’nda Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldık. En büyük Bayramımız Kutlu Olsun. 29.10.2021
TYSD Didim Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarında Yer Aldı
Didim Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen 19MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI kutlamalarına katıldık… Kutlu olsun. 20.05.2021
TYSD Didim Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Üyelerimiz , dostlarımız ve misafirlerimizle Kahvaltı Etkinliğimizde buluştuk.. Bizimle birlikte olan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. 01.11.2022