TYSD Didim Şubemiz Aydın Didim Belediye Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği DİDİM Şubesi olarak Aydın Didim Belediye Huzurevi sakini büyüklerimize Yılbaşı hediyelerini takdim ettik, sohbet ettik, hayır dualarını aldık.
Yeni yılın tüm camiamıza sağlık, huzur ve bereket getirmesi dileklerimizle.
17.01.2023
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemizin Atamızı Anması ve Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Yüce Atamız’ı anma törenine katıldıktan sonra, Genel Merkezimiz ‘in desteğiyle temin ettiğimiz tabletleri, ihtiyacı olan öğrencilerimizi belirleyerek Okul Müdürümüze teslim ettik. Çocuklarımız sağlıklı, başarılı günlerde kullansınlar.
Didim Giysi Yardımı
Didim Şubemiz Didim’deki okul öğrencilerine, rehabilitasyon merkezinde eğitim alan öğrencilere ile ilçede sığınmacı olarak yaşayan Suriyelilere giysi yardımında bulunmuştur. Şube başkanımız Deniz Baylan bağışçı firmanın katkılarıyla yine ihtiyaç sahibi öğrencilerin
TYSD Didim Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarında Yer Aldı
Didim Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen 19MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI kutlamalarına katıldık… Kutlu olsun. 20.05.2021