TYSD Bursa Şubesi Genel Kurulu
Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirdi. Arkadaşlarımızı gönülden kutlar, güzel çalışmalarının devamlı olmasını diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Bursa Şubemizin Sağlık Çalışanlara Desteği
İçinde bulunduğumuz olağanüstü günler toplumun her kesiminde bir tedirginlik, yorgunluk oluşturmakta. Sağlık çalışanlarının durumları daha zor. Bizler için mücadele veren sağlık çalışanlarına doktorundan hemşiresine tüm personele kadar hepsine minnettarız. Onları
TYSD Bursa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
TYSD Bursa şubesi olarak 30 öğrencimize burslarımızı ve 35 kayıtlı ailemize daimi yardımlarımızı gerçekleştirdik… Ramazan ile ilgili olarak geçen hafta ve bu hafta 10 öğrenci ve 50 aileye gıda kolileri
TYSD Bursa Şubemiz Çocuklarımızın Okul İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Siirt Kurtalan Kazası Konakpınar Köyü 23 Nisan İlköğretim Okuluna gönderdikleri ihtiyaç listesi doğrultusunda gerekli malzemeleri alarak aynı gün gönderdik. Mutluluklarını fotoğraflarla bizimle paylaşan öğrencilerimize başarı ve esenlik dileklerimizle. İyi günlerde