TYSD Bursa Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik.
Divan Heyeti ve katılan üyelerimize şükranlarımızla.
05.02.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bursa Şubemizin 25 Ailemize Gıda Kartı, 30 Öğrencimize Burs Yardımı ve 50 Ailemize Temel Gıda Yardımları
Yılın son haftasında 25 ailemize gıda kartı, 30 öğrencimize burs yardımı, 50 ailemize de temel gıda maddelerinden oluşan erzak poşetlerinin dağıtımını gerçekleştirdik… Sağlıklı ve mutlu bir yıl dileriz. 31.12.2021
TYSD Bursa Şubemiz Çocuklarımızın Okul İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Siirt Kurtalan Kazası Konakpınar Köyü 23 Nisan İlköğretim Okuluna gönderdikleri ihtiyaç listesi doğrultusunda gerekli malzemeleri alarak aynı gün gönderdik. Mutluluklarını fotoğraflarla bizimle paylaşan öğrencilerimize başarı ve esenlik dileklerimizle. İyi günlerde
TYSD Bursa, İnegöl, Mudanya, Gemlik ve Yenişehir Şubelerimizin Kültürel Gezi Etkinlikleri
Bursa Şubemizin ev sahipliğinde, Bursa’nın yakın komşuları olan TYSD Şubelerimiz Bursa’da bir araya geldiler. Güzel bir günü paylaşan arkadaşlarımız Derneğimizi, faaliyetlerini, birlikte yapabilecekleri projeleri, Dernek Tüzüğümüzü konuşup, fikir alışverişinde bulundular.