TYSD Bursa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan’ın ilk haftasında bağışçılarımızın desteği ile 125 adet 200₺lik, 25 adet 100₺ lik gıda kartı ve 50 adet gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.
Öğrenci burslarımıza ilaveten 150 şer ₺ ramazan harçlığı ekledik.
Daimî yardıma kayıtlı olan ailelerimize, öğrencilerimize ve ihtiyaçlı sahiplerine ulaşmanın hazzı ile bağışçılarımıza teşekkür ederiz.
11.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bursa Şubemizden Sağlık Çalışanlarımıza Destek
Tüm dünyayı etkisi altına alan Corono Viruse karşı insanüstü emekle ve kendi hayatlarının risk altında olduğunu bilerek görev yapan, hayat kurtarmak için büyük mücadele veren, hakları asla ödenemez olan sağlık
TYSD Bursa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımı
Dünyada ve ülkemizde salgın mücadelesi verirken ifa ettiğimiz Ramazan Ayında TYSD camiası olarak üyelerimiz ve bağışçılarımızla kenetlendik… 3 aileye 2000₺, 3 aileye 1500₺,tedavi altındaki bir ailemize nakdi ve ayni yardım
TYSD Bursa Şubesi Genel Kurulu
Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirdi. Arkadaşlarımızı gönülden kutlar, güzel çalışmalarının devamlı olmasını diliyoruz.