TYSD Bursa Şubemize Anlamlı Atatürk Eğitim Bursu Bağışı

TYSD Bursa Şubemize Anlamlı Atatürk Eğitim Bursu Bağışı

Aralarında Şubemiz Denetleme Kurulu Üyesi Nurettin Kuş arkadaşımızın da bulunduğu SUSEV Susurluk Sevdalıları Platformu pandemi dolayısıyla katılamadıkları nikah ya da düğünler için gençleri tebrik etmenin bizlere de dokunan çok güzel bir yolunu bulmuşlar.

Yeni evli çiftlerimizi kutlamak için nikahları anısına Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimize yaptıkları bağış için gönülden teşekkür ediyor, genç arkadaşlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Diğer Yazılar

Bursa

TYSD Bursa Şubemiz Çocuklarımızın Okul İhtiyaçlarını Karşılamıştır

Siirt Kurtalan Kazası Konakpınar Köyü 23 Nisan İlköğretim Okuluna gönderdikleri ihtiyaç listesi doğrultusunda gerekli malzemeleri alarak aynı gün gönderdik. Mutluluklarını fotoğraflarla bizimle paylaşan öğrencilerimize başarı ve esenlik dileklerimizle. İyi günlerde

Bursa

TYSD Bursa Şubemiz Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Servisine 18 Adet Kanepe Desteğinde Bulunmuştur

18 adet kanepe alınarak, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Servisinin odalarına yerleştirilmiştir … Şifa dileklerimizle. Bağışçılarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. 26.12.2022

Bursa

TYSD Bursa Şubesi Genel Kurulu

Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirdi. Arkadaşlarımızı gönülden kutlar, güzel çalışmalarının devamlı olmasını diliyoruz.