TYSD Bursa Şubemiz Çocuklarımızın Okul İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Siirt Kurtalan Kazası Konakpınar Köyü 23 Nisan İlköğretim Okuluna gönderdikleri ihtiyaç listesi doğrultusunda gerekli malzemeleri alarak aynı gün gönderdik.
Mutluluklarını fotoğraflarla bizimle paylaşan öğrencilerimize başarı ve esenlik dileklerimizle.
İyi günlerde kullansınlar.
29.09.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bursa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan’ın ilk haftasında bağışçılarımızın desteği ile 125 adet 200₺lik, 25 adet 100₺ lik gıda kartı ve 50 adet gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Öğrenci burslarımıza ilaveten 150 şer ₺ ramazan
TYSD Bursa, Mudanya, İnegöl, Mustafa Kemal Paşa, Yenişehir, Gemlik Şubelerimiz ile Marmara Bölgesi Toplantısı Gerçekleştirilmiştir
Uzun zamandır koşullar sebebiyle ara verdiğimiz Marmara Bölgesi Şubeleri’ nin TYSD Bursa Şubesi öncülüğünde gerçekleşen toplantısını Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT ve Genel Sekreterimiz Gül BERK ‘ in katılımıyla gerçekleştirmekten çok
TYSD Bursa Şubemizin 25 Ailemize Gıda Kartı, 30 Öğrencimize Burs Yardımı ve 50 Ailemize Temel Gıda Yardımları
Yılın son haftasında 25 ailemize gıda kartı, 30 öğrencimize burs yardımı, 50 ailemize de temel gıda maddelerinden oluşan erzak poşetlerinin dağıtımını gerçekleştirdik… Sağlıklı ve mutlu bir yıl dileriz. 31.12.2021