TYSD Burdur Şubesi
Şubemizin desteğiyle sergilerini açan öğrencilerimizin resimleri büyük bir beğeni almıştır. Şubemiz her türlü desteği öğrencilerimize sunmuş olmaktan büyük bir memnuniyet duymakta, öğrencilerimizin başarıları ile gururlanmaktadır.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin En Genç Bağışçımız
Geçen yıl biriktirdiği bayram harçlıklarını derneğimize bağışlayan en genç bağışçımız Mehmet Eymen YURDAKUL’un plaketini bu Bayram Şube Başkanımız Işık BERBEROĞLU kendisine takdim etti Gönül güzelliğinin devamı dileklerimizle Sevgili Eymen’e güzel
TYSD Burdur Şubemize Anlamlı ve Çok Değerli Bağış
Ramazan Ayında Derneğimizi ziyaret ederek, harçlıklarından biriktirdiklerini Şubemize bağışta bulunan İlimiz Merkez Şehit Akif Altay Ortaokulu 7/D Sınıfı öğrencilerinin bu yüce davranışlarına teşekkür etmek üzere okullarına giderek isimlerine düzenlenmiş Teşekkür
TYSD Burdur Şubesi’nden Öğrencilere Sanat İçin Destek
Burdur Şubemiz, Burdur Türkiye Yardım Sevenler Derneği İlköğretim Okulu öğrencilerimizin 9 Mayıs 2016 da açacakları sergileri için resim malzemelerini göndererek onlara sanat çalışmalarında destek olmuştur.