TYSD Beyoğlu Şubemizden Şehit Ailelerine Yemek
Şubemiz 12 Mayıs 2017 de Sehit ve Gaziler Derneği yararına Edirnekapı şehitliğinde şehit aileleri için 300 kişilik yemek vermişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Bayramı İçin 200 Çocuğumuza Ayakkabı Bağışları
Ramazan Bayramında Diyarbakır’ın köylerinde yaşayan, yaşları 6-16 arasında değişen 200 çocuğumuza, üyelerimizin bağışları ile alınan ayakkabıları öğretmenimiz Yusuf Tümay’ın yardımları ile dağıttık… Diyarbakır Sason’da yaşayan ve ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen
TYSD Beyoğlu Şubemizin Pamukkale Gezisi
Şubemiz Pamukkale Gezisi kapsamında Afyon-Dinar’da yataklarını ve bazalarını yeniledikleri Dinar Buhurcular Huzurevini ziyaret ederek 35 adet battaniye de hediye ederek, şubeler arası dayanışma örneğini en güzel şekilde göstermişlerdir.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayının bereketiyle üyelerimizin katkıları, fitre ve zekâtları ihtiyaç sahiplerine ulaştı. Düzenli olarak yardımda bulunduğumuz ailelere şubemizde market kartları ve ramazan erzak kolileri teslim edildi. ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimizin bayram