Beyoğlu İstanbul Şubeleri Toplantıları
Beyoğlu Şubemiz Taksim Gönen Otelde her ay farklı bir İstanbul Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen rutin toplantılara katılmaktadır. Tüm İstanbul şubelerimizin güç birliği yaptığı bu faaliyet oldukça verimli olmaktadır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Yardımları
Yardım amacı ile çıktığımız bu yolculukta ülke olarak birlik olduğumuz Koronalı Günlerde bizler de durmaksızın yardımlarımıza devam ediyoruz. Bu özel günlerde, ihtiyaç sahibi ailemizin yeni doğan bebeğinin on beş günlük
TYSD Beyoğlu Şubemizin Pamukkale Gezisi
Şubemiz Pamukkale Gezisi kapsamında Afyon-Dinar’da yataklarını ve bazalarını yeniledikleri Dinar Buhurcular Huzurevini ziyaret ederek 35 adet battaniye de hediye ederek, şubeler arası dayanışma örneğini en güzel şekilde göstermişlerdir.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Cumhuriyet Bayramı’nda Nutuk Kitabı Armağanı
Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken “Bülent Şanver Herkese Kitap Vakfı Kitapcan Kampanyası” tarafından elimize ulaşan NUTUK kitaplarını Çatalzeytin’deki okula ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık.. Daha nice Cumhuriyet Bayramlarında geleceğimiz olan çocuklarla el ele yeni