TYSD Beyoğlu Şubemizin Divriği Cumhuriyet Ortaokuluna Kitap ve Giysi Yardımı
Şubemiz 16 üyesiyle 10 -14 Mayıs Sivas Bölge Toplantısı’na katılmış, bu esnada Divriği’ de bir ortaokulda yaptırdıkları kütüphaneyi de ziyaret etmişlerdir.
Foto bey 29-30-31 Sivas – Divriği Cumhuriyet Ortaokulu’na 12 koli kitap ve giysi göndermişler, Halk Eğitim Merkezi’nde öğretmenlerle bir araya gelmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz 205 Öğrencimize Kazak, Bere, Atkı, Eldiven, Mont ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Beyoğlu Şubesi olarak bugün anlamlı bir yardım gerçekleştirdik. Derneğimizin iki odasını dolduran ve üyelerimizin kendi elleriyle ördüğü kazak, bere, atkı ve eldivenler ile derneğimizin aldığı şapka, mont, bot ve pantolonlardan
TYSD Beyoğlu Şubemiz
Mersin’ den bize başvuran, beyin küçülmesi rahatsızlığından yürümeyen ve zihin bulanıklığı yaşayan A. Savaş’ın Çapa Nöroloji Kliniğin’de süren tedavisi cevap vermeye başladı. Tedavisinin devamı için geçmiş yıllarda yenilenmesini üstlendiğimiz Çapa
TYSD Beyoğlu Şubemizin SMA Hastası Çocuğumuza Yardımları
İhtiyaç sahibi Hatay’da yaşayan 2 yaşındaki SMA hastası çocuğumuza SMA cihazı, annesine de SMA sandalyesi almak üzere Dernek üyelerimizin katkıları ile 15.000 tl yardımda bulunduk… Yardımlarımız yerine ulaşınca SMA Derneği