TYSD Beyoğlu Şubemize Genel Başkanımız Ödül ve Madalya Takdiminde Bulunmuştur
Beyoğlu Şubesi olarak Üsküp’ e emanet ettiğimiz ATATÜRK Heykeli onuruna verilen ödülü tüm Şubelerimizin adına Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın elinden aldı.
Şubemiz 2. Başkanı Nebahat Ertem ve üyemiz Gönül Kutluca’ya 12. Yıl Onursal Madalyalarını yine Genel Başkanımız takdim ettiler.
Sevgi, hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı 72. Olağan Genel Merkez Genel Kurulu’nu kusursuz bir organizasyonla gerçekleştiren Genel Merkezimize, titiz çalışmaları için Divan Heyetine teşekkür eder; yerlerini genç arkadaşlara devreden büyüklerimize uzun ömürler dileriz.
04.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin İhtiyaç Sahibi Ailemize Yardımı
Diyarbakır Ergani’ deki ihtiyaç sahibi bir ailenin yaşamına bizler de katkıda bulunduk… Yusuf Tümay öğretmenimiz yaşlı çiftimizin dökülen evinin yaptırılması için Belediye’den izin çıkardı. Geçici süreliğine aile başka bir eve
TYSD Beyoğlu Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlamaktadır
8 MART DÜNYA KADIN GÜNÜ kutlaması için Osmanlı Döneminin Başkenti olan Edirne Gezimiz’ de TYSD Edirne Şubemizin Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik, Edirne Şubesi Başkanımız Ayterim AĞAOĞLU ile
TYSD Beyoğlu Sağlık Yardımları
Beyoğlu Şubemiz, 17 Mayıs ‘da Haseki Hastanesinin ek hizmet binası olan 29 Mayıs Hastanesi’nin Çocuk Yoğun Bakım Ünitesini İstanbul’daki şubelerimizle birlikte açmışlardır.