TYSD Beyoğlu Şubemize Genel Başkanımız Ödül ve Madalya Takdiminde Bulunmuştur

TYSD Beyoğlu Şubemize Genel Başkanımız Ödül ve Madalya Takdiminde Bulunmuştur

Beyoğlu Şubesi olarak Üsküp’ e emanet ettiğimiz ATATÜRK Heykeli onuruna verilen ödülü tüm Şubelerimizin adına Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın elinden aldı.

Şubemiz 2. Başkanı Nebahat Ertem ve üyemiz Gönül Kutluca’ya 12. Yıl Onursal Madalyalarını yine Genel Başkanımız takdim ettiler.

Sevgi, hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı 72. Olağan Genel Merkez Genel Kurulu’nu kusursuz bir organizasyonla gerçekleştiren Genel Merkezimize, titiz çalışmaları için Divan Heyetine teşekkür eder; yerlerini genç arkadaşlara devreden büyüklerimize uzun ömürler dileriz.

04.06.2022

Diğer Yazılar

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizden Bağış

TYSD KAHRAMANMARAŞ ANAOKULU’umuzun sevgili çocuklarına armağanlar gönderdik. Giysiler oyuncaklar, boyalar, kitaplar… Sizi seviyoruz…

Beyoğlu

Beyoğlu Türkiye Bilişim Derneği İşbirliği

Şubemiz, Türkiye Bilişim Derneğinde Derneğimizin tanıtımı toplantısı düzenlemiş ve aynı gün Engelliler Derneğine de  on adet  normal,  bir adet de akülü iskemle bağışı yapmıştır.

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizin Divriği Cumhuriyet Ortaokuluna Kitap ve Giysi Yardımı

Şubemiz 16 üyesiyle 10 -14 Mayıs Sivas Bölge Toplantısı’na katılmış, bu esnada Divriği’ de bir ortaokulda yaptırdıkları kütüphaneyi de ziyaret etmişlerdir. Foto bey 29-30-31 Sivas – Divriği Cumhuriyet Ortaokulu’na 12