TYSD Beyoğlu Şubesi Yaz Karnavalı Şenliği
Beyoğlu Şubemiz 23 Mayıs RufflesOtel’de STARPROJECT’in YAZ KARNAVALI ŞENLİĞİ’nde kapı girişini ve açık arttırmadan gelen gelirleri bağış olarak almıştır.
Şubemizin 29 Nisan Ruffles Otel ‘de gerçekleştirdiği etkinliğin hazırlık çalışmaları . Sema Çelebi ve Mehmet Köymen ile…
Diğer Yazılar
Beyoğlu’nun Vefa Ziyareti
Beyoğlu Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU ve arkadaşlarımız, Beyoğlu Şubemizin ilk üyelerinden Eyüp Şubemizin Onursal Başkanı değerli büyüğümüz Yurdanur ÖZEL’i ziyaret etmişlerdir.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Şubemizin her ay düzenli ödeme yaptığı öğrenci burs ve daimî yardımlar mart ayında da bankaya yatırıldı… Düzenli bağışta bulunduğumuz ailelerimizin her birine Ramazan ayı öncesi hazırlık olarak erzak almaları için
TYSD Beyoğlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Bahar Bayramı etkinliğinde üyelerimizle birlikte Polonezköy Gezimizi gerçekleştirirken, üyelerimizin Anneler Gününü de kutladık… Beyoğlu Şubesi Yönetim Kurulu olarak İBB Sivil Toplum Kuruluşları Müdürü Sn. Vedat Kara’yı ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında