TYSD Beyoğlu Şubemiz İlkokul Öğrencilerimize Mezuniyetleri için Kep ve Cüppe Armağanında Bulunmuştur
Bağışçılarımızın katkılarıyla Anasınıfı, kütüphane, ses düzeni yaptırarak eksiklerini tamamladığımız Şişli Kuştepe Handan Ziya Öniş İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinin ilk defa gerçekleştireceği mezuniyet töreni için bizden talep ettikleri kep ve cübbeleri alarak okula teslimini gerçekleştirdik.
Öğrencilerin hazırladığı program eşliğinde gerçekleştirilen törende, öğrenciler cübbelerini giyip, keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladılar.
İlk defa kep giyen öğrencilerin heyecanına resimlerle ortak olmak bizleri çok mutlu etti.
Her zaman destek olduğumuz ve destek olmaya devam edeceğimiz Okul Müdürümüze, Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bize yaşattıkları bu mutluluk için, üyelerimize ise bizlere verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz.
24.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizden Şehit Ailelerine Yemek
Şubemiz 12 Mayıs 2017 de Sehit ve Gaziler Derneği yararına Edirnekapı şehitliğinde şehit aileleri için 300 kişilik yemek vermişlerdir.
TYSD Beyoğlu Şubemiz Şişli Handan Ziya Öniş İlkokuluna Atatürk Köşesi Armağanında Bulunmuştur
ATAMIZA borcumuz var diyerek çocuklarımıza ve gençlerimize armağan ettiğimiz Şişli Handan Ziya Öniş İlkokulu’nun ATATÜRK Köşesinin açılışını, bu imkanı bize veren Derneğimizin kadim dostu ve bağışçısı Sn. Şaylan GÜNGÖR Hanımefendinin
TYSD Bakırköy , Beyoğlu ve Çorlu Şubelerimiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku İle Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 99. yaşını Ulusça çoşkuyla kutladık. Bakırköy Şubemizin Neksav Vakfı ve Bakırköy Kent Konseyi ile birlikte düzenlediği Cumhuriyet Balosunda davetlilerimiz İstanbul Boğazında yapılan ışık gösterilerini tekneden izleme şansını yakaladılar. Genel