Beyoğlu’ndan Okullara Atatürk Büstü ve Andımız
Beyoğlu Şubemiz Ayazağa Nilüfer Gökay Ortaokulu’na; Y.K üyemiz Müesser Yoleri tarafından yaptırılan Atatürk Büstü, Okul Duvarına takılan Atatürk ve Türk Bayrağı Panosu (9 metreye 5.5 metre boyunda ) ve 29 sınıfa Andımız ,Atatürk Resmi ve Üçlü panodan Oluşan Milli levhalarımızın açılışını Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Şükrü Genç ve Yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Migros iş birliği ile derneğimizin düzenli yardım yaptığı 35 aileye, aile nüfusuna göre 5-6-8 kilo olarak farklı kilolarda kurban alınması, kesilmesi, paketlenmesi ve ailelere dağıtımı gerçekleştirildi… Bayramın son gününde gerçekleşen
Beyoğlu Yeditepe Üniversitesi Paneli
Beyoğlu Şubemiz YEDİ TEPE ÜNİVERSİTESİ’ nde TYSD tanıtım paneli düzenlemiştir. Genç Öğrencilerle iletişim sağlandı. Gençlerle ATATÜRK değerleri konusunda üniversitenin hocaları konuşmalar yaptılar.
TYSD Beyoğlu Şubemizin 59 Öğrencimize Kışlık Giysi Yardımları
Bingöl İli Solhan Yatılı Bölge Okulunda eğitim gören 59 öğrencimizin tüm kışlık giysi ihtiyaçlarını karşıladık… Öğrencilerimizden gelen teşekkür videosu içimizi ısıttı… Solhan Belediye Başkanımız ve eşi Şubemize teşekkür ziyaretine gelerek