TYSD Bayındır Şubesinin. 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Derneğimizin 91. , Şubemizin 29. kuruluş yılını onurla ve büyük bir coşkuyla Kadınlar gününde kutladık….Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
yıl yemek kitabımız için yöresel yemek tariflerimizi orijinal görselleriyle birlikte Eskişehir Şubemize ulaştırdık. Emek veren herkese teşekkürlerimizle. 15.12.2022
TYSD Bayındır Şubemizden Kütüphane Hizmeti
Kullanılmayan ermeni kilisesi restore edilerek “Mustafa Necati CUMHURİYET KÜTÜPHANESİ” olarak çocuklarımızın hizmetine sunuldu. Açılışa Derneğimizi temsilen katıldık…
TYSD Bayındır Şubemizin Burslu Öğrencisi Sevgili Yaşar’ın Yeni Kitabı Çıktı
Öğrencilerimizin hepsini çok seviyor, ayrı ayrı gurur duyuyoruz. Sevgili Yaşar YILMAZKARABULUT da onlardan bir tanesi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi. Başarılı, çalışkan aynı zamanda da yazar.