TYSD Bayındır Şubesi Genel Kurulu
Bayındır Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızı tebrik eder, yeni dönemde de iyi çalışmalar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubemizden Kütüphane Hizmeti
Kullanılmayan ermeni kilisesi restore edilerek “Mustafa Necati CUMHURİYET KÜTÜPHANESİ” olarak çocuklarımızın hizmetine sunuldu. Açılışa Derneğimizi temsilen katıldık…
TYSD Bayındır Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
yıl yemek kitabımız için yöresel yemek tariflerimizi orijinal görselleriyle birlikte Eskişehir Şubemize ulaştırdık. Emek veren herkese teşekkürlerimizle. 15.12.2022
TYSD Bayındır Şubemizin SMA Hastası Defne Bebek için Yardım Talepleri
Şubemiz, değerli Bağışçılarımız, Üyelerimiz Bayındır’ımız DEFNE BEBEĞE ADIM OLMAK için seferber olduk. SMA hastası Defne’miz çiçek diyarı Bayındır’ın çiçek dolu parklarında yaşıtları ile koşsun, oynasın istiyoruz. Destek olmak isterseniz, Defne’mizin