TYSD Bayındır Şubemizin Kültür Gezisi
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına gönül dostlarımızı Denizli termal gezisine götürdük. Denizli’nin güzelliklerine doyamadığımız gezimize katılan dostlarımıza ve bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik, bereket, başarı, birlik, beraberlik diledik yeni dönemimiz için…
TYSD Bayındır Şubemize İlk Kadın Tiyatro Grubunun Oyun Geliri Bağışı
İlçemizin ilk kadın tiyatro grubu ‘Alayına Makara’ bu kez oyunlarını ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için sergiledi. Çok beğenilen ve alkışlanan oyuncularımızı Bayındır Şubesi olarak tebrik ettik ve çiçeğimizi takdim ettik. Oyunun
TYSD Bayındır Şubemizin Yardımları
Şehir merkezimizde bulunan 12 daireli apartmanda çıkan yangında, tüm katlar, dükkanlar ve araçlar kullanılamaz hale geldi. Tek tesellimiz can kaybımızın olmaması. Kaymakamlığımız ve Belediyemizin açtığı yardım kampanyasına Şube olarak yaptığımız