TYSD Başiskele Şubesi Genel Kurulu
Başiskele Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir.Arkadaşlarımızı gönülden kutlar,yeni dönem için bol şans ve güzel çalışmalar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Başiskele Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için güzel bir sonbahar sabahında dostlarımızla buluştuk. Derneğimizi, projelerimizi, umutlarımızı konuştuk, teşekkür ederiz. 17.11.2022
Başiskele’den Okuma Ödülü
Şubemizin yaptırdığı kütüphanenin “En çok okuyana hediye” yarışması sona ermiştir. Çocuklarımıza hediye bisiklet ve altınlar Başiskele kaymakamı tarafından verilmiştir.
TYSD Başiskele Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Başiskele şubesi olarak 8 ay boyunca karşılıksız burs ödemelerimizi başlattık… Gözlerinden rahatsız olan kızımıza özel bilgisayar hediye ettik… “Bir öğrenci de sen okut” diyerek çıktığımız çocuklarımızın eğitim yolculuğunda yanımızda olan