TYSD Başiskele Şube Başkanlarımız TV ve Radyo Programlarının Konuğu
90. Yılımız, Şube Başkanlarımız TV ve Radyo programlarının konuğu…
Bizi misafir eden dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Başiskele Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize Yardımları
Öğrencilerimizin her biri Bayram harçlıklarıyla beraber bu ay 900₺ olarak aldılar burslarını. İhtiyaçlı ailelerimize alışveriş kartlarını dağıttık. Fitre ve zekatları için Derneğimizi aracı kılan bağışçılarımıza minnettarız. Tıp öğrencimiz ve Başkanımız
TYSD Başiskele Şubemizden Atatürk Köşesi Açılışı
10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftasında Mahmutpaşa İlk ve Orta Okuluna derneğimiz tarafından yaptırılmış olan ATATÜRK KÖŞESİ açılışını üyelerimizle birlikte gerçekleştirdik. A
TYSD Başiskele Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Üye ve dostlarımızla birlikte Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için birlikte olduk, sonbahara veda kışa merhaba dedik. Teşekkürlerimizle. 25.11.2022